Asi každý, kdo nežije mimo realitu, musí moc dobře vědět, že byty, potažmo obytné nemovitosti obecně jsou dnes opravdu drahé. jen málokdo si může dovolit koupit si nějaký pěkný byt o třech pokojích. A to je samozřejmě problém, jelikož lidé touží po jistotách, které prostě v pronájmu mít nebudou. Navíc ani pronájmy nejsou po finanční stránce nic extra, spíše naopak. V konečném důsledku jsou mnohem dražší než koupě vlastního obydlí. Toto si může spočítat každý, nicméně k čemu to je, když není možné dosáhnout na hypotéku. V současné době je totiž nezbytné mít minimálně deset procent ceny nemovitosti na účtu, což je hlavně pro mladé rodiny docela oříšek. Navíc ani úrokové sazby nejsou kdovíjak úžasné, spíše naopak.

Modrotisk

Bydlení v pronájmu však není jedinou možností, která se v nastalé situaci nabízí. Jsou zde ještě i jiné alternativy, třeba ve formě levných mobilních domů Lavarohouse. Ty jsou zajímavé nejen díky své ceně, ale mají i další klady, jež je možné ocenit.

Cena je samozřejmě v současnosti stěžejní a čím nižší je, tím lépe. Nejnovější verze mobilních domů sice také nejsou kdovíjak levné, nicméně stále jsou v tomto ohledu daleko zajímavější než klasické byty. Bydlení na kolečkách nejnovější generace navíc mají plus v tom, že disponují moderními izolačními materiály, které dokáží fungovat nejen jako skvělá ochrana před zimou, ale zároveň i před zvuky zvenčí. Není tak velký problém postavit si domek někde u rušnější cesty. Když se zavřou všechna okna, mělo by být vše v pořádku.

Nakreslený domeček

Nejnovější modely se z pochopitelných důvodů používají hlavně k celoročnímu bydlení, nicméně ani na dřívější verze není nutné ohrnovat nos. Ty sice již k žití moc nejsou, ovšem stále mohou sloužit k jiným účelům, třeba jako prázdninové chatky. Nejsou sice tak dobře zateplené jako nové modely, ale na druhou stranu jsou často až o polovinu levnější, což je hudba, na kterou nejen u nás slyší hodně potenciálních zákazníků.