Než obléknout klasickou podprsenku, tak raději neviditelnou samodržící podprsenku. Tímto heslem se řídí ženy a dívky, co již prohlédly úskalí textilního průmyslu, co nabízí na trhu stovky různých modelů s jediným cílem – udržet ženské poprsí v požadovaném tvaru.

Podprsenka ano či ne – mnoho lékařů a dalších moudrých lidí vám potvrdí, že podprsenka sice perfektně drží prsy tam, kde mají být, ale brání tím svalům hrudníku správně pracovat a prokrvovat se, čímž ochabují a slábnou. Pokud to takhle půjde dál, vaše ňadra budou povislá, jako plácačky na mouchy, a nebude na ně hezký pohled. Proto je rozumnější podprsenku odložit a chodit bez ní. A pouze tehdy, chcete-li poprsí zformovat do šatů či pod halenku do určitého tvaru, vypomůžete si neviditelnou podprsenkou, jinými slovy lepicími páskami ze zdravotně nezávadného materiálu.

dívka na posteli

Kryty bradavek – ženy, které přestaly nosit podprsenku, si časem povšimnou, že jejich hrudník získal krásnější tvar, bez ohledu na velikost ňader (pokud pomineme některé vysloveně extrémní tělesné defekty). Tento efekt lze ještě navíc zlepšit vhodným tělesným cvičením – posilováním svalů hrudníku, například ženskými kliky s různou délkou úchopu rukou. Z krásného tvaru poprsí budou jistě nadšeni i vaši partneři, a nechcete-li být středem pozornosti u mužů, o jejichž sexuální přízeň nestojíte, stačí namísto podprsenky nalepit kulaté kryty bradavek, které tlumí mužské vášně. Když totiž nejsou viditelné bradavky, sexuální vzrušení opadá.

žena v kuchyni

Bez podprsenky kdekoli – jakmile má žena pevně stavěný hrudník, přirozeně svalnatý, je podprsenka spíše na obtíž a lze se jí vyhnout prakticky při každé příležitosti. Nepotřebujete ji při sportu, na procházce v přírodě, při jízdě na kole a ani ve společnosti. Bude vám překážet na oslavě narozenin, na svatbě i na plese. Obrovským bonusem tohoto odvážného kroku je také větší pocit volnosti a svobody, protože vás nic nesvírá a neškrtí, což je nepříjemné hlavně při zvýšeném pocení.