Každý z nás potřebuje někdy odpočívat a nechat se hýčkat. V tom případě většinou jdeme na masáž, která nás báječně uvolní. Něco víc přináší erotická masáž.

Jak funguje erotická masáž a pro koho je určená – nechte se hýčkat

Na klasickou masáž si obvykle zajdeme, když nás něco bolí, nebo když potřebujeme uvolnění po náročném dni. Nechat se hýčkat – to má rád každý z nás, ale zkusili jste to i jinak? Pro muže, pro ženy ale i pro páry je vhodná erotická masáž, která vás dostane do úplně jiné dimenze. Nechce se hýčkat a uvolněte se tak, jak jste to ještě nezkusili. Jaké výhody má taková masáž a kdo si ji může dopřát?

pexels-photo-4041392

Základ je stejný

Nečekejte nic pohoršujícího. Erotická masáž má svá jasně daná pravidla. I když se můžete těšit na nahou masérku, která může popřípadě být oblečená v sexy prádle, může dojít k vašemu vyvrcholení, nikdy však nedojde na přímý sexuální styk. Takové služby musíte hledat jinde. Erotickou masáží se můžete nechat unést tak, že vás masérka dovede k uspokojení ale pouze ručně. Masáž penisu pro pány je velmi obohacující a uvolňující. Zbavíte se studu a začnete své tělo chápat zcela jinak. To všechno vám může dopomoci k tomu, abyste celkově zlepšili i svůj sexuální život.

Není to jen pro pány

Tento typ masáží je určen pro všechny starší osmnácti let. Užít si erotickou masáž mohou i dámy, ať už s urostlým masérem nebo s dívkou podle vaší volby. I pro ženy má masáž své přínosy a určitě není od věci ji vyzkoušet. Provádějí se ale i párové masáže, takže můžete dojít společně se svým partnerem a doma si pak alespoň nebudete muset nic vyčítat. Každá taková masáž vás posune o kousek blíže k tomu nejlepšímu sexuálnímu zážitku. Zpočátku se můžete trošku stydět, to však velmi brzy opadne, díky profesionálnímu přístupu masérů a masérek.

pexels-photo-724610

Začněte si užívat a naučte se vnímat úplně jinak své tělo i sexuální touhy. Masáž vám pomůže se zrelaxovat a nabudí vaše smysly. Jak ji poprvé vyzkoušíte, budete chtít přijít znovu a znovu. Jen vy si můžete říct, jak chcete aby masáž probíhala. Společně s vybranou masérkou si pak můžete užít i koupel před masáží a po ní.

Všechno, co je erotické, nemusí být nemravné. Tato masáž vám může změnit život.