A tak všichni vesele pendlují autem tam i zpět, neptají se, co na to ekologie, a je z toho jeden velký chaos. Na silnicích jsou zácpy, na křižovatkách svítí záhadně stále červená a dojet třeba na nákup může být hodně rizikové. A také zdlouhavé. Jenže, než totéž udělat pěšky či městskou dopravou, kde také hrozí spousta nebezpečí, je lépe skutečně volit vlastní vůz.

A tak jde doba, a jednoho krásného dne se majitel auta rozhodne, že chce jiné. Lepší, rychlejší, automatizovanější a já nevím co všechno ještě. Ovšem co se starým vozem? Ten je přece ještě jízdy schopen, a najezdí jistě mnoho kilometrů. Nabídneme jej tedy k prodeji.

auto

Zde se již nabízí mnoho a mnoho možností. Můžeme to roznést mezi přáteli, kamarády, známými a příbuznými a čekat, až se někdo chytne. Nebo si také lze dát do novin inzerát, a dělat totéž. Ale co když se nikdo neozve? A vy potřebujete peníze z prodeje. Většina lidí tedy v bláhové naději navštíví autobazar. Čekají slavobránu už u příjezdu, zástupy vedoucích a majitelů, kteří se jim hluboce klanějí a nabízejí sumy, nad nimiž se tají dech. Nakonec dochází k pranici mezi zájemci a … Skutečnost bývá většinou trošku jiná a majitel vozu zjistí, že mu v bazaru nejenže dají málo, ale ani to většinou nedostane do ruky. A tak se naštve a odjede.

staré auto

A pak začne pátrat kde by mohl být výkup aut za hotové. Hledá a hledá, a ztrácí čas. To vy nemusíte, máte-li vůz na prodej. Vám totiž stačí kliknout na odkaz v tomto článku, ano na text v jiné barvě výše, a váš problém je vyřešen jako mávnutím kouzelného proutku. Jste tam, kde chtěli být ostatní, ale nečetli tento článek.

Abyste zbytečně neztráceli čas, můžete si tam ihned zavolat, nebo jen vyplnit údaje na úvodní stránce a hned budete vědět, na čem jste. Což jistě stojí za vyzkoušení. Nikdo vás pak k ničemu nebude nutit, další kroky nudou jen a jen na vás.