mokrý pes

Není se co divit, že tolik Čechů volí právě zahradní bazény, které si doma jednoduše někde u svého domu postaví a mají na léto s koupací sezónou vystaráno. Rodinných domů je na vesnicích, ale i v malých či velkých městečkách habaděj, takže jenom stačí mít kousek prostoru kolem domu, kam podobnou věc můžete dát a máte vyhráno. Můžete zde lenošit, koupat se a plavat, nebo se chodit jen tak ovlažit, když jsou dny opravdu horké a pekelně slunečné.

bazén, nafukovací kruhy

Ovšem s koupáním nastupují i problémy, které se mohou znenadání objevit

Každému je jistě hned jasné, že pokud si něco podobného na svou zahradu pořídí, že se asi zřejmě o vodu bude muset starat. Samozřejmě existují různé chemie a tablety, kterými budete udržovat vaši vodu v čistotě, ale také občas potřebujete i trochu přitlačit na všechnu tu špínu, abychom všechny nežádoucí smítka a také všelijaké nečistoty pořádně vyčistili. Vysavač do bazénu je proto vhodným nástroje, jak mít zase hezky čisto. Existují typy ruční, ale také automatické, které vlastně všechno udělají za vás. Žádná práce, bude to spíš legrace!

1)    Máte doma zvířátko, které se občas rádo s vámi okoupe?

Jednoduchá konstrukce a snadné použití zařídí, že se zbavíte všech nečistot během krátké chvíle. Ať jde o napadané listí, větvičky, písek, či chlupy, nebo jakékoliv další nečistoty, které způsobí i na stěnách bazénu povlak, který je nezbytné vyčistit.

2)    Všechny potřebné náhradní díly

Občas se může stát, že budete potřebovat nějaký náhradní díl či jenom náhradní osičku pro držák vysavače, náhradní klips pro držák, rychlospojku na hadici se zpětným ventilem, celkový držák, hadicovou sponu, náhradní kartáč, držák na teleskopickou tyč, náhradní kartáč pro trojúhelníkový typ nebo třeba jen rohový kartáč. Všechny tyto pomůcky a mnohé další můžete občas potřebovat. Proto je také potřeba, aby byly dostupné.

bazén, lehátka

Doma na zahradě je to nejlepší
3.8 (75%)4