Budí velký respekt, obdiv a dokonce i nenávist. Hypotéka může být bankovním i nebankovním produktem. Existuje ve verzi účelové i neúčelové. Ale především, její základní pravidla jsou snad každému známá, protože se jedná o úvěr s ručením nemovitosti. U každého takovéhoto produktu totiž vždy ručíte nějakým svým majetkem, většinou se jedná o nemovitost nebo o pozemek, může to být dům, byt, ale také firma, objekt, hotel či cokoliv dalšího. Týká se to jak soukromých osob, tak také podnikatelů, kteří použijí peníze z úvěru samozřejmě v rámci podnikání.

dům

Potřebujete si půjčit a nevíte, kde seženete výhodné podmínky? Je velice těžké a náročné to posuzovat, protože každá společnost nebo banka může působit trochu jinak, proto si každý musí podle svých představ vybrat to, čemu dá přednost.

Zaměřili jste se v minulosti na nebankovní společnosti? Vybrali jste si takovou, která splňuje vaše představy, nároky a požadavky? Už víte, který je jejich nejlepší produkt? Možná jej znáte pod názvem nejlevnější hypotéka.

ruce peníze

Kompletní servis se vším všudy

Nebankovní společnosti pracují velice rychle. V dnešní době konkurují bankám jak přístupem, tak také některými finančními produkty a snaží se vymýšlet i jiné „výhody“. Poskytují například půjčky a úvěry i lidem, kteří mají záznam v registru, což by banka nikdy nepřipustila. Snaží se prostě vyjít vstříc potřebám klientů, takže pochopí každou složitou životní situaci a také i to, když se někdo v minulosti opozdil se splátkou a kvůli tomu má záznam. Přitom však vyřízení je velice rychlé, můžete trvat jenom 24 hodin. Pokud spěcháte, tak jsou schopni peníze poslat ihned po vyřízení.

Úvěry mají nastavené tak, aby každý klient dokázal splácet, případně aby jim mohli dokonce pomoci, proto můžete ručit třeba nemovitostí třetí osoby. Navíc je nízká i úroková sazba, což je pro samotného klienta jistě přínosem. Zajištěn je tedy kompletní servis a to ani nemusíte vytáhnout paty z domu. Bezesporu další výhoda.