Návštěva kosmetičky je činnost, kterou lze jen doporučit, lehnete si a necháte o sebe pečovat. Dopřát si můžete jednotlivé úkony jako je například úprava obočí nebo líčení. Tou největší službu pro sebe i svoji pokožku však uděláte, když si dopřejete kompletní kosmetické ošetření. Nabídky jednotlivých kosmetických salonů se liší není od věci zjistit si předem co tato služba obnáší, ale v praxi se jedná často o úpravu obočí, čištění pleti, pleťovou masku, masáž a aplikaci denního krému závěrem.
 kosmetické výrobky
Kosmetička nejprve zhodnotí stav vaší pokožky a podle toho zvolí přípravky se kterými bude pracovat. Vyptá se na případné alergie, aby mohla najít řešení přímo na míru. Některým lidem vadí konzervační látky, jiným rostlinné oleje je vhodné si zjistit se kterou kosmetikou kosmetička pracuje už před samotnou návštěvou.
Po tom přichází na řadu čištění pleti, následuje úprava obočí, hloubkové čištění což v praxi znamená odstraňování ucpaných pórů. Po samotném hloubkovém čištění přichází na řadu aplikace pleťové masky a následná masáž. Na závěr aplikace denního krému, po které pokud máte zájem můžete se nechat nalíčit.
Zejména kosmetická masáž je velmi příjemná, můžete zavřít oči a vychutnávat si příjemné dotyky. Pro žádnou kosmetičku nebude překvapením, když u masáže usnete, protože se s tím u svých klientů velmi často setkávají. Samotná kosmetická masáž trvá přibližně 20 minut a vy tak máte čas krásně relaxovat.
obličej ženy
Jednou za měsíc
Pravidelná návštěva kosmetického salonu se podepíše na dobrém stavu pleti. Nemusíte nutně řešit jen akné nebo první vrásky tuto péči si může dopřát i pokud nemáte se svojí pletí žádný problém. V dlouhodobém výhledu je to investice do vás, kosmetická masáž předchází tvorbě vrásek, díky masáži se pokožka lépe prokrví a zásobuje živinami. Ideální je dopřát si tuto příjemnou službu jednou za měsíc, krásná pokožka a pocit uvolnění vám bude odměnou.

Nechte se královsky hýčkat
4.5 (90%)2