Úklid, noční můra mnohých žen i mužů. Úklidem ztratíme mnoho drahocenného času a je to takové nikdy nekončící perpetum mobile. Přesto bychom, ale chtěli mít pěkně uklizeno. Zvlášť v období vánoc a velikonoc nás popadne úklidové šílenství. Nejméně oblíbenou domácí prací, je mytí oken. Jestli chceme mít doma čisto a nechceme se úklidem zabývat, objednejme si úklidovou službu. Na úklid domácností, najdete dostatečné množství kvalitních firem. Můžete si zvolit pouze jednorázový generální úklid nebo pravidelný úklid nebo čistě jednorázový menší úklid. Firma vám pomůže i s úklidem po stavebních pracích a po rekonstrukci.
V případě, že si objednáte pravidelný úklid, dohodnete si s firmou jeden den v týdnu, který si na pracovníka služby vyhradíte a pravidelný čas. Protože každý má při úklidu své oblíbené čisticí prostředky, bude firma používat právě ty.
čistič oken
Samozřejmě se můžete domluvit, že firma bude uklízet svými čisticími prostředky.
Při generálním úklidu, vám bude byt nebo dům uklizen, včetně těch nejmenších prostor. Samozřejmostí, je možnost objednání mytí oken.
Co znamená pravidelný úklid?
Vše vždy záleží na dohodě, ale mezi pravidelný úklid patří vysávání koberců, umytí sociálního zařízení, vytření podlah a utření prachu. Podle nabídky firem, se můžete v případě zájmu domluvit i na vyžehlení prádla.
nástavec vysavače
Generální úklid?
Generální úklid, obsahuje v podstatě stejné služby, jako úklid pravidelný, jen s přidáním několika služeb. Těmi jsou mytí lustrů, radiátorů, umytí kuchyňské linky, čištění žaluzií, praní a pověšení záclon, čištění dlažeb a další doplňkové úkony, na kterých se domluvíte.
Některé firmy, dokonce nabízí jeden úklid na zkoušku zdarma. Pokud vám bude služba vyhovovat, není nic jednoduššího, než se domluvit na další spolupráci. Vy si sestavíte požadavky, které na úklid máte. Firma vám nabídne cenovou kalkulaci. Pak už je jen na vás, zda jejich služeb využijete.

Nechte si uklidit
5 (100%)4