V takové malé místnosti, míníme tím v normálním panelákovém bytě, se prostě musí člověk dokázat uvolnit, zavřít oči a snít. Tedy pokud někdo nepreferuje čtení knih, nebo listování časopisem. Ale i v tomto případě hraje prostředí svou roli, jen si toho ten človíček méně všímá.Žáby v koupelně
Musí to opravdu zklidnit mysl, a to již od počátku celého procesu, kdy se napouští vana. Už sem by se měla nalít nějaká vůně, popřípadě pěna a to tolik, aby to bylo znát. Pár kapek je sice ekonomické, ale jiný smysl to naprosto postrádá. Takže není třeba se obávat a „čvachnout“ tam toho dle návodu. Následně si pustit hudbu dle chuti a ponořit se do voňavé lázně.
Ne, že si s sebou budete brát rádio a prodlužovačku!! Na to veliký pozor, na tenhle výmysl doplatilo již hodně lidí, a to způsobem nejkrutějším, totiž přišli o život. Dnes seženete milion přístrojů na baterie, tak použijte je, a pokud vás sluchátka „tísní“, nebo vám brání pořádně si oddechnout, poslouchejte jen tak. Nebude to sice taková kvalita, ale zase je třeba zvážit, zda má smysl do koupelny někde nad vanu montovat kvalitní repro. Pokud relaxujete denně, tak jistě ano. Ovšem pak musíte mít přístroj, který „repráky utáhne“, ale to je již jiná debata do jiného soudku.
Jak si pak zařídit celou koupelnu je čistě na vás, ale inspiraci můžete nalézt třeba zde https://www.skvelydomov.cz/koupelna/. Ovšem není třeba se toho tristně držet, fantazii se zde meze nekladou. Povolte jí uzdu a nebojte se výstřelků dle svého gusta. Je to jen vaše záležitost a vaše soukromí.Kočka na vaně
Je však třeba pamatovat na to, že většina věcí by měla být funkční a účelová. A také pozor na vlhko. Pára je nepřítelem ve spoustě případů. Pokud s ní něco čistíte, je kamarád, ale pokud si do koupelny dáte něco, co může zrezivět, dočkáte se nemilých překvapení. Zde je prostě vlhko nepřítel a je třeba s tím počítat.
Tak hup do vany a příjemný odpočinek.