Péče o zdraví a vzhled je jednou z nutností, které bychom neměli opomíjet ani v období krize. Správná péče však nemusí vyčerpat váš účet, stačí se jen trošku zajímat, a hledat tu nejlepší cestu, jak dosáhnout kýženého výsledku. Mnohdy totiž výsledek záleží na našem přístupu. Jak tedy na to?

Návštěvy salonů

Návštěvy služeb, jako jsou kadeřnictví, či kosmetický salon, bývají velmi příjemné, mívají výsledky, ale rovněž se pojí s nemalými výdaji. Dobrá kadeřnice (či kadeřník) vám během chvíle dokáže vytvořit perfektní účes, a ošetřit vaše vlasy. Kosmetička vám pak masáží uvolní obličejové svaly, s pomocí jedinečné masky vyčistí póry a vrátí pleti svěžest. Cena hodinové návštěvy takového salonu pak připomíná výdělek za celý den běžného dělníka. Možná je však na čase se uskromnit, a ponechat tyto své požadavky na výjimečné situace, a poradit si sami. Jednorázová investice do masážního válečku na obličej, kvalitních kadeřnických nůžek, nebo třeba napařovací žehličky na vlasy, vám v budoucnu ušetří spoustu peněz, a s trochou snahy vykouzlíte to samé, čeho se vám dostalo v salonu.

návštěva kadeřníka

Kosmetika: kvalitní, či cenově dostupná?

Každý kdo má rád své tělo, o něj chce pečovat jen s tou nejlepší kosmetikou. A nejlepší znamená v ideálním případě přírodní, tedy bez zbytečných chemických přídavků. Za takovou kosmetiku si pak obvykle připlatíte, jelikož její výroba bývá nákladnější, a složitější. Ideální je proto sledovat různé slevové akce Pulo, nebo se přihlásit na prodejně jako stálý odběratel, a využívat možností slev ve věrnostních programech.

ikonky výprodeje

Zdraví

Špatný zdravotní stav se na vzhledu odráží nejvíce. Nedostatek spánku způsobuje povislou pleť a kruhy pod očima. Absence vitamínů pak mění zbarvení pleti, kvalitu vlasů, nehtů, zubů, a mnoha dalších. Nedostatek pohybu a špatná strava vedou obvykle k potížím s váhou, a narušují schopnost fungovat co nejlépe.