Asi se všichni shodneme, že čas je drahý. Pečlivým plánováním našeho denního rozvrhu se dá spoustu času ušetřit, než když pobíháme z místa na místo a přemýšlíme, co jsme kde ještě chtěli a zapomněli a musíme se vrátit apod.

Plánování ale nezáleží jen na našich organizačních schopnostech, ale jsme závislí na ordinačních hodinách u lékařů, na otevíracích hodinách volnočasových center, na volných kapacitách ubytovacích zařízení apod.

Má-li lékař nebo naše oblíbené fitcentrum rezervační systém, máme vyhráno. Není nic příjemnějšího, než když nemusíme vysedávat v čekárně u lékaře s obavou, že si spíše nějakou nemoc navíc odneseme, než vyřešíme tu, co už máme. Zarezervování na určitou hodinu je přínos pro všechny.

kalendář

Přehledný rezervační systém ve fitcentru je neocenitelnou pomůckou, protože si můžeme najít pro nás vhodnou hodinu na cvičení, pokud jdeme jen do společné posilovny. Ale zároveň i rezervace na určitou lekci, např. jógy nebo tabaty. A co teprve když hledáme ubytování na dovolenou v chatách či penzionech! Přehledný rezervační systém nám ušetří hromadu času s mailováním či telefonováním a sháněním provozovatele. Ve funkčním rezervačním systému hned vidíme, zdali má dané ubytovací zařízení v námi požadovaném termínu volno, dokonce si většinou můžeme vybrat přímo pokoj nebo apartmán, v které chceme být ubytováni.

recepce

Řekněme si na rovinu, budeme-li hledat sportovní zařízení a budeme-li mít na výběr mezi telefonátem nebo internetovým rezervačním systémem, co si vyberete? Jednoznačně to pohodlnější, takže internet, který má dnes skoro každý v mobilu a rezervace přes internet. Jde o rychlost, jistotu, protože nám většinou přijde okamžitě potvrzení do mailu, o přenosu dat do vlastního kalendáře, který už používá taky téměř každý.

Rezervační systém šetří čas zákazníkům a vyplatí se každému lékaři, sportovnímu či ubytovacímu zařízení.