Nevejdete se do svých oblíbených šatů?

Nemůžete dopnout kalhoty?

A děsíte se toho, jak budete vypadat v plavkách?

Jestliže jste přesvědčeni o tom, že máte nějaké to kilo navíc, anebo dokonce nadváhu, tak je nejvyšší čas se jí zbavit. Ovšem pozor, než se pustíte do akce, tak si důkladně ověřte, jak tomu ve skutečnosti je – samozřejmě, že s pomocí BMI kalkulačky Bmikalkulacka. Navíc, když budete znát svůj počáteční stav, můžete snadno zjistit, jaké děláte pokroky. A také se můžete jednoduše srovnávat s ostatními lidmi. Znát svůj BMI index je totiž velmi důležité!

remove-4559339_640

Zjistili jste, že máte nadváhu. A co dál?

Takové zjištění nebývá příliš příjemné, ale na druhou stranu, svůj skutečný stav člověk většinou už tak nějak předem tuší. Ovšem to nejdůležitější leží před vámi – nejde o to, se s nadbytečnými kilogramy smířit, ale o to, abyste se rozhodli se jich co nejdříve zbavit. A začněte nejlépe ihned! Čím dříve se pustíte do akce, tím lépe pro vás a pro vaše tělo!

Když přijde řada na dietu, je na místě být ostražitý. Na tom, zda si vyberete správně anebo nikoli toho mnoho záleží. Špatným postupem můžete nejen ztratit mnoho času, ale také můžete rozházet svůj metabolismus, a stejně tak i psychiku. Naopak když si hned na poprvé vyberete správně, zvedne vám to sebevědomí a ve svém těle se budete mnohem lépe cítit.

tape-403593_640

Jestliže hledáte takový způsob hubnutí, který se už mnohým lidem osvědčil, takový, který stojí na vědeckých základech, a který doporučují i odborníci, sáhněte po ketogenní, neboli bílkovinné dietě. Ten správný a vyvážený příjem bílkovin vám zaručí, že nebudete hladovět, vaše tělo nebude strádat, protože mu nebudou chybět žádné důležité živiny, a přesto budete hubnout.

Půjde vám to jako po másle, a ani se nebudete muset o nic starat, protože veškerá jídla dostanete předem připravená bez jakékoli námahy!