jablka, metr

Hubnutí pak bude hračka. Díky správně nastavenému jídelníčku, budete hubnout, aniž byste se museli trápit hlady nebo hodiny v posilovně. Toto je právě správná metoda. V našem případě bílkovinná nebo také proteinová, mezi další výrazy se používá ketogenní a keto dieta, to kvůli tomu, že v těle bude probíhat stav zvaný ketóza, odkud vycházíte další názvy, které jsou s touto metodou spojené.

       1.       Co se odehrává v našem těle?

Speciální potrava složená převážně z bílkovin a proteinů, zapříčiní ve vašem těle stav zvaný ketóza. Díky tomu budete shazovat své přebytečné kilogramy. Tukové tkáně se začnou spalovat a přitom vám zůstane zachována svalová hmota. Jídelníček je samozřejmě vždy speciálně upraven na míru dané osobě, která chce začít s hubnutím. Také je zde přidáno spoustu vitamínů, minerálů a jiných tělu prospěšných látek, ale naopak ubereme z toho, co pro tělo není až tak důležité, jako je velký přísun sacharidů nebo tuků. Tuky skoro vynecháme a díky tomu je nebudeme po dobu diety přibírat. Ovšem jíst budete moci různá jídla, není to jenom o jednotném stravování. Je mnoho možností na výběr.

sýr, sušenky, sušená rajčata

       2.       Správný přístup je to nejdůležitější

Hubnutí není složitá věc, jenom musíte přijít na ten správný přístup. Spojte se s námi a s předními odborníky ze světa, kde tato metoda byla vymyšlena a popsána. Konkrétně v Americe na Harvardské Univerzitě, kde zkoumali štěpení tukových tkání. Společně s lékaři přišli na to, co se v těle děje a jak to jde zapříčinit. Nyní to můžete díky našemu jídelníčku zkusit i vy! Změňte své stravovací návyky a začnete konečně hubnout. Bez jo-jo efekt nebo bez hladovění.

Dopřejte si konečně zdravou a chutnou stravu

Na výběr máte z mnohých surovin. Fáze hubnutí se vám budou postupně přizpůsobovat a budete toho moci jíst čím dál tím více. O více druhů nebude nouze. Vyzkoušet můžete již nyní chutné krekry, křupavé tousty nebo suchary https://www.prodietix.cz/krekry-2.

Zdravou a chutnou stravou nastartujete svůj metabolismus k hubnutí
3 (60%)1