Jestliže se chystáte v blízké době vyrazit na některý z letních veletrhů, tak je jisté, že je vaším hlavním cílem, aby vás zde žádný z návštěvníků nepřehlédnul. Vždyť z jakého důvodu míří firmy na veletrhy? Přece proto, aby se maximálně zviditelnily, představily své zboží či služby široké veřejnosti, a především všem svým potenciálním zákazníkům a udělaly si tu nejlepší možnou reklamu ve veřejném prostoru.
veřejná akce.jpg

Takže je naprosto jasné, že jakmile ve vyhrazeném prostoru zaujmete svou pozici, tak byste od této chvíle měli být nepřehlédnutelní. Je tedy zřejmé, že bez kvalitní reklamy se neobejdete. Je ovšem otázka, jakou formu reklamy zvolit. Pokud vsadíte na běžné letáky, tak ty vás ve vymezeném prostoru jednoznačně nezviditelní, ba naopak, pokud vás návštěvníci přehlédnou, nebudete mít ani šanci jim svůj reklamní leták, časopis anebo jiné reklamní tiskoviny odevzdat, ani si s nimi nepromluvíte. Chce to proto něco lepšího, něco většího, něco nepřehlédnutelného právě v místech, kde se pohybuje mnoho lidí, takže je potřeba vsadit na prostorově nápadnou a dostatečně velikou reklamu, kterou zkrátka nikdo nemůže minout. Je však jisté, že si zde žádný billboard nepostavíte. Tím spíše musíte jít na celou věc od lesa a vsadit na reklamní nafukovadla, ideálně na taková, která plní hned několik funkcí najednou, a přesně takový je pneumatický stan https://www.mitkoforevents.cz/pneumaticke-stany.
silueta stanu.png

 
Pneumatický stan vám poslouží jako dokonalý přístřešek jak v případě slunečného, tak deštivého počasí. Je totiž dobře stabilní, skvěle odolává i většímu větru a snadno jej v případě potřeby opatříte bočnicemi. Navíc, díky jeho tvaru se na něm nedrží voda, takže s ním jen tak nějaké počasí nezamává. Ovšem to hlavní teprve přijde. Pneumatický stan funguje zároveň jako kvalitní, nepřehlédnutelná prostorová reklama. Jeho opláštění můžete nechat potisknout svým logem, reklamním sloganem či značkou vašeho výrobku, takže vás a vaše produkty už v prostoru nikdo nepřehlédne a budete všem na očích. Navíc, instalace stanu v prostoru vám zabere pouhých pár minut a díky unikátní technologii udržující stálý tlak v nohách stanu se obejdete i bez ventilátoru a zdroje elektřiny vůbec.

Díky pneumatickému stanu budete nepřehlédnutelní
4.5 (90%)2