Jako podnikatel máte hlavu plnou starostí? Chápeme tyto situace, máte na starosti celou firmu, musíte všechno řídit, na všechno dávat pozor, neustále se soustředit, vyřizovat důležité záležitosti, zkrátka a dobře leží toho na vašich bedrech až příliš. Ještě horší je to pak v případě, že se firmě nedaří, máte finanční problémy nebo dokonce exekuce. To jsou další starosti navíc. Nebo jen potřebujete zvýšit kapitál ve vaší firmě a potřebujete si vypůjčit větší obnos financí? Ať máte důvod jakýkoliv, velice rádi vám s financováním pomůžeme.

kariéra

Americká hypotéka bez registru je forma podnikatelského úvěru. Tento typ úvěru si mohou sjednat všichni podnikatelé, firmy i OSVČ.

Úvěr dvojího typu

Úvěr může mít různou podobu, například jako:

  1. Úvěr bez registru – kdy se nezkoumají registry dlužníků, takže nevadí, ani to, že máte záznam v bankovním nebo nebankovním registru. Splácet můžete až 30 let a získáte až 70% z odhadu nemovitosti. Předem nic neplatíte i návrh vám vypracujeme zdarma. Navíc můžete úvěr kdykoliv zdarma předčasně doplatit. Úroková míra se pohybuje od 4% p.a. pro klienty, kteří nemají záznam nebo jde pouze o nějakou drobnost u ostatních klientů, kteří mají záznamy se jedná o 7% p.a.
  2. Úvěr bez doložení příjmu – zde není potřeba dokládat daňové přiznání. Opět můžete splácet až 30 let. Získáte až 70% z odhadu vaší nemovitosti, kterou budete ručit a může jít o jakoukoliv nemovitost, pozemek, dům, byt, halu, chatu, komerční budovu či cokoliv dalšího. Návrh vašich finančních možností a řešení situace vám vypracujeme zdarma. Dopředu neplatíte žádné poplatky. I tento typ úvěru můžete kdykoliv předčasně splatit a nic za to neplatíte. Úroková míra se pohybuje od 4% p.a. pro klienty bez záznamu nebo pro klienty s drobným záznamem. Pro ostatní se jedná o sazbu od 7% p.a.

domek
Vyřízení je snadné a rychlé. Peníze můžete mít i do 24 hodin od podpisu úvěrové dokumentace. Žádné zbytečné zdržování ani složité papírování.

Nebankovní hypotéka sjednána rychle a bez starostí
4.3 (85%)4