Moskytiéra

Bez hmyzu bychom se neobešli, současný ekosystém je nastaven tak, že hmyz je jeho neoddělitelnou součástí a je vědecky prokázáno, že by lidstvo bez hmyzu přežilo jen několik let. Přesto jej často považujeme za něco obtížného. Pochopitelně, máme k tomu důvod ve chvíli, kdy se mouchy vesele promenádují po zákuscích, a kdy štípance od komárů a ovádů rozhodně nekvitujeme s povděkem. Mnozí z nás už výhodu moskytiéry docenili v ložnici, anebo na dovolené pod stanem. Na zahradní párty je něco takového nezbytné zvláště tam, kde se vyskytuje větší množství hmyzu (v blízkosti farem, nedaleko vodních toků, jezer a rybníků).

zahrada

Noční párty

Typická garden párty začíná krátce po poledni a protahuje se až do večerních hodin. Není však nutné zábavu přerušovat právě v nejlepším jen kvůli soumraku a úbytku denního světla. Soudobá osvětlovací technika se specializuje i na tyto projekty, LED diodová světla v mnoha podobách a konstrukčních řešeních vás mohou příjemně překvapit svou rozmanitostí. Většinou se jedná o světelné řetězy – soustavy propojených diodových kuliček bílých nebo barevných, případně různobarevné LED diodové pásky se samolepicí vrstvou. Vhodně zvoleným osvětlením tak slavnost získá úplně jiný rozměr.

Závaží

Žádný stan https://www.partystany-jicin.cz/prodej-party-vybaveni_k72/nuzkove-stany-prodej_k16/ nelze ponechat svému osudu jen tak, aniž by nebyl ukotven do země. Z toho důvodu se také nedoporučuje stavět jej na měkkém podloží (na písku). I sebemenší větrný poryv látku napíná podobně, jako rogallo, a že má vzduchová hmota velkou sílu, o tom se mohou přesvědčit už malé děti, co na louce pouští draky. Jednotlivé kusy závaží se upínají k nohám stanu, většinou jde o vaky pro naplnění pískem (hmotnost od 10 do 20 kg), anebo přímo o litinová závaží.

grilování

Přenosná taška

Nepostradatelný pomocník. Může se zdát, že se jedná o zbytečnost, ale jde o praktický doplněk, který nemusí být pouze jednoúčelový. Vyrábí se ze speciální zpevněné polyesterové tkaniny, uzavírání je na zip a tašku lze brát do ruky za dvě ucha, nebo ji zavěsit na rameno. Rozhodně příjemnější způsob, než složenou konstrukci obtížně přenášet oběma rukama v náručí. Cena tašek se většinou pohybuje v rozmezí od 270 do 400 korun.

Příslušenství k nůžkovým stanům na zahradní párty
5 (100%)3