Když jsem chtěla mít něco nového ve svém pokoji, tak bych vůbec nevěděla, že budu mít někdy doma plastové palety. Protože jsem byla zastáncem toho, že plastové palety patří někam do stavebnictví anebo do potravinářství. Já jsem doma vždycky chtěla mít všechno nové a všechno dokonalé. Nikdy by mě nenapadlo, že doma budu mít nábytek z plastových palet. Nicméně ale nikdy neříkej nikdy. A tak jsem se jednoho dne probudila a můj přítel domů dotáhl několik plastových palet. Teď ze začátku jsem si myslela, že je to vtip. Potom jsem si taky myslela, že je to u nás jenom dočasně, že si to vezme nějaký přítelův kamarád. Jenomže byla jsem opravdu hodně na omylu. Můj přítel měl v plánu, že z plastových palet udělá nějaký malý stůl. Je sice pravda, že náš starý stůl už byl poněkud opotřebovaný a nevypadal pěkně, ale zase bych nedoufala, že budu mít v obýváku stůl z plastových palet.

Palety jsou vhodné i na skladování.

Nebo vy si to dokážete představit? Já jsem doma měla úplně všechno hodně moderní, protože se mi to líbí A zamlouvá. A nyní, že bych měla mít něco z plastových palet? Já si myslím, že tohle asi nepřipadá v úvahu. Jenomže přítel tohle viděl v televizi a chtěl to zkusit. Tak jsem mu dala jednu šanci. A docela mě překvapilo, když přítel z plastových palet udělal opravdu krásný malý stůl do obýváku.

Máte rádi praktický nábytek?

Dali jsme na něj nějaké různé dekorace a musím říct, že výsledný efekt působí opravdu pěkně, takže plastové palety se dají využít úplně i jinak, než na co jsou opravdu určené. Záleží ale pouze na vaší představivosti a vkusu, jaký na to máte názor. Navíc jsem si taky zjistila, že plastové palety se taky velmi lehce udržují, což ocení většinou rodiče malých dětí. Já jsme taky na to přišla, takže máme taky úložné boxy z plastových palet. Myslím, že je t velmi praktické a taky hodně levné. A vám se líbí plastové palety? Máte doma nějaký nábytek z těchto palet?