Kolik je na světě lidí, tolik je na světě koníčků. I když je každý člověk jiný a baví ho něco jiného. Ze skupin jednotlivců se vytváří spřátelené skupiny, jejichž členy spojuje právě neskonalá láska k onomu koníčku. Každý z nás, kdo je členem právě takové skupiny samozřejmě ví, co taková vášeň obnáší. Spoustu času, energie, obětování jiných věcí a v neposlední řadě, jak je to ovšem všude, peněžních prostředků. Všechno uvedené však nadšenec všeho druhu moc rád obětuje. Nutno konstatovat, že to je v nejlepším pořádku. Vždyť člověk má mít nějaký zájem. Ve světě plném starostí, nepříjemných událostí a nepříjemných zpráv, musí umět vypnout, věnovat se něčemu jinému než starostem a práci a (jak se říká lidově) vypnout.

rybáři.

Ruku na srdce. Ať jste sebevětší srdcař a zapálený do svého koníčku, stejně každý z nás hledá určité pohodlí. Toto pohodlí slouží k tomu, aby si člověk prožitek ze svého koníčku ještě více užil. Představme si například běžce. Může běh milovat sebevíce, ale když nemá správné obutí, nemá správné oblečení, ten pocit prožitku, který běžec má při tomto sportovním výkonu, klesá. Někdy je to tak, že nesprávné vybavení může ten prožitek naprosto zničit. V horším případě se stává utrpením.

Pojďme se podívat do komodity tichých bláznů. Ano, cesta míří za rybáři.

radost je tou pravou radostí.

Je krásný den, rybář zasedá k vybrané vodní ploše s cílem chytit zlatou rybku (i když, stačila by i obyčejná) nebo sedá jen tak s cílem posedět. Rybář nahodí své náčiní, může si otevřít lahev vybraného lahodného moku dle svého nejlepšího výběru a nastává čas, podtrhnout idylku posezením v kvalitním křesle. Nemá-li kvalitní posezení k dispozici, je vše špatně. Posedávání v trávě nebo v rozvrzaném křesílku, to přece není ten zážitek. Pro takový nezapomenutelný zážitek je tu pro Vás rybářské lehátko levně. A Vaše radost je tou pravou radostí.