Už uplynul další rok, kdy jste si říkali, že by bylo třeba přistoupit ke kompletní rekonstrukci ve vašem bytě. A tak už uplynulo mnoho let. Neustále rekonstrukci odkládáte, protože se vám nechce projít tím náročným procesem, kdy je třeba všechno přestěhovat a nechat v bytě jen holé zdi, podlahu a strop. Tím prvním krokem, kterým všechny rekonstrukce začínají, je výměna rozvodů elektroinstalace. Je to krok nejnáročnější, který představuje mnoho nepříjemného hluku a prachu. Musíte každý den odklízet nevzhlednou stavební suť a vytřít vždy v celém domě, aby se prach neroznášel do dalších pater. Ano, to je opravdu velmi nepříjemná okolnost celé rekonstrukce. Ale to brzy skončí a vy se budete moci věnovat té mnohem příjemnější části. A tou je, zařídit si celý byt podle svých představ. A začít můžete ihned, už během výměny rozvodů.

nářadí
 
V duchu minimalismu
 
Líbí se vám minimalistický styl zařízení interiéru, a proto jste se rozhodli, že celý byt bude vybavený jednoduchým nábytkem v tlumených barvách. Tady je třeba sáhnout po zajímavých doplňcích a najít vždy nějaký barevný detail, který celý interiér oživí. Takový prvek pak umístěte do každé místnosti. Lámete si hlavu, jaký prvek by to měl být, aby nenarušil celkový vzhled moderního stylu, a přitom by působil zajímavě? Vraťte se na počátek. K elektroinstalaci. Nezůstávejte u toho, že zvolíte jen nudné a obyčejné provedení zásuvek a vypínačů. Právě barevný vypínač může být tím prvkem, který dá vašemu interiéru nápaditý motiv. V kolekci https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ jsou i kousky, které jsou designově velmi nápadité a vybírat můžete i z barevných variant. Perfektně vypadají i barevné krycí panely, které dotváří atraktivitu jindy nezajímavého prvku, jakým je vypínač.

logo
 
Všechny vystavené modely jsou nejvyšší kvality a jsou nabízeny za velmi atraktivní ceny. Určitě si vyberete ty, které oživí váš interiér.
 

Běžná věc může zaujmout na první pohled
4 (80%)4