.


Jistě jste i vy někdy dostali pohlednici, i když dnes už jejich zasílání není tak časté. Dříve to byl naprosto běžný jev. Pohlednice se vzkazem se posílaly k různým svátkům a výročím, jako památka z cest nebo jen z radosti.
Pro ty z vás, kteří je ale rádi posílají stále, existují dnes úžasné možnosti. Nemusíte se totiž spoléhat pouze na nákup z omezeného výběru v obchodech, ale můžete si nechat vytisknout svoje vlastní pohlednice. Získáte tak jedinečnou památku nebo skvělý dárek pro přátele a blízké.

pohlednice

Nabízíme vám tisk pohlednic přesně podle vašich přání, stačí si zvolit parametry, vybrat obrázek a je to. Vše zařídíte z pohodlí domova, nemusíte nikam chodit https://www.eprinting.cz/tisk/pohlednice/.

A jaké parametry si můžete volit? Tak například máte možnost:

·         Zvolit si druh papíru – pohlednicový karton s gramáží 300g, z jedné strany v lesku, či matnou křídu o gramáži rovněž 300g
·         Formát – A6 naležato, 210mm x 99mm, 210mm x 105mm či vlastní rozměr
·         Počet kusů
·         Barevnost a typ barev – přímé nebo CMYK
·         Zušlechtění přední strany- např. UV lak, laminaci

vánoce

.

Pořiďte si originální pohlednice z vlastních fotek

Pohlednice jsou ideální suvenýr a zároveň způsob propagace. Neváhejte toho využít a vyfoťte svou chatu, kterou pronajímáte, zachyťte svůj hotel nebo památky v okolí. Máte jedinečnou možnost, jak k vám nalákat další zákazníky a turisty.
Nechte si vypočítat nezávaznou cenovou kalkulaci a před finálním vyhotovením zakázky ji dle potřeb libovolně změňte tak, aby cena odpovídala vašim možnostem. Jakmile zakázku odsouhlasíte, už jen čekáte na vyhotovení. Vyhotovené pohlednice vám pak rádi doručíme po celé republice kamkoli si budete přát.
Vy nafoťte, my vám pohlednice kvalitně zhotovíme, za velmi příznivé ceny. Tak už na nic nečekejte a objednejte si originální pohlednice ještě dnes.

Pohlednice, stále oblíbený suvenýr
4.5 (90%)6
.